Telefon

Umów się na wizytę:

Sopot: +48 601 940 941

 

EN

O firmie

nasza historia

Klinika WIKTORMED została założona w roku 1993. Założycielem kliniki jest Mieczysław Wiktor, terapeuta manualny, naturoterapeuta, homeopata. Od wielu lat zajmuje się również sportowcami, szczególnie z dziedziny lekkoatletyki.

Odział w Sopocie, to prywatne centrum fizykoterapii i rehabilitacji, w którym dostępne są nowoczesne zabiegi fizykoterapeutyczne i rehabilitacyjne wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów. Możliwe jest również spotkanie konsultacyjne z Mieczysławem Wiktorem, w godzinach ustalonych w rejestracji.

Dlaczego my ?

warto leczyć się w naszej klinice

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszystkie zabiegi potrzebne do łagodzenia bólu, polepszenia sprawności ruchowej, pozbycia się kontuzji, zwiększenia odporności.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinach fizjoterapii i ortopedii. Posiadamy najnowszy sprzęt, który pozwala nam trafnie określić diagnozę oraz sukcesywnie zwalczyć każdy problem zdrowotny. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby pomóc Ci szybko wrócić do pełni sił, abyś bez bólu mógł cieszyć się życiem. Nasza placówka zapewnia komfort i estetykę pomieszczeń, w której są wykonywane zabiegi, dzięki temu atmosfera jest przyjazna. Można zrelaksować się, jednocześnie dbając o swoje zdrowie. Specjaliści wchodzący w skład personelu, po odpowiednich badaniach i wywiadach, wybierają indywidualną i najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb metodę leczenia. Dodatkowo mamy możliwość konsultowania się i łączenia różnych form leczenia, co pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.

zespół

poznaj naszą kadrę

Mieczysław Wiktor

Założyciel kliniki Wiktormed; zajmuje się terapią naturalną, manualną, akupunkturą oraz homeopatią od ponad 30 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz wieloletnim wykładowcą w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na przełomie 70-80 lat powołał pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Naturalnej w Gdańsku. Jest naturoterapeutą znanych polskich sportowców: lekkoatletów m. in. Kozakiewicza, Ślusarskiego, Wszoły oraz piłkarzy, tenisistów i siatkarzy. Obecnie przyjmuje w gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu oraz w Sopocie.

Fizjoterapeuci

Absolwenci studiów wyższych na kierunku fizjoterapia, w naszej klinice zajmują się wykonywaniem wszystkich zabiegów fizjoterapeutycznych (kinezyterapia, fizykoterapia, masaż). Posiadają również dodatkowe kompetencje potwierdzone certyfikatami ukończonych kursów. Głównymi specjalizacjami, którymi zajmują się w indywidualnej pracy z pacjentem jest ortopedia i traumatologia oraz urazy sportowe.

z naszych usług skorzystali?

sprawdź naszych zadowolonych klientów

Artur Patryka

Polski lekkoatleta, skoczek wzwyż. Trzykrotny olimpijczyk (Seul 1988, Barcelona 1992, Atlanta 1996), zdobył dwa medale olimpijskie (brąz w 1992, srebro w 1996), a także trzy medale mistrzostw świata na otwartym stadionie. Należał do najskuteczniejszych lekkoatletów dekady lat 90. XX w. – w latach 1992-1998 stawał na podium wszystkich międzynarodowych zawodów rangi mistrzowskiej, w których brał udział. W mityngach zdarzały mu się słabsze wyniki. Był znany z perfekcyjnej techniki, sprawiającej wrażenie, że przeskakuje poprzeczkę bez żadnego wysiłku.

Władysław Kozakiewicz

Polski lekkoatleta – tyczkarz i wieloboista. 30 lipca 1980 uzyskał tytuł mistrza olimpijskiego w skoku o tyczce w Moskwie z wynikiem 578 cm – jednocześnie ustanawiając nowy rekord świata. W konkursie olimpijskim stoczył pojedynek z zawodnikiem gospodarzy Konstantinem Wołkowem, kolegą z reprezentacji Tadeuszem Ślusarskim oraz wrogo nastawioną publicznością. Pamiętany z powodu gestu, który dwukrotnie wykonał w stronę gwiżdżących kibiców sowieckich, za co później Rosjanie żądali odebrania medalu (tzw. gest Kozakiewicza).

Adam Karol

Polski wioślarz, czterokrotny mistrz świata, mistrz olimpijski z IO w Pekinie. Zawodnik klubu AZS AWFiS Gdańsk. Czterokrotny olimpijczyk (Atlanta 1996, Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008) . Czterokrotny mistrz świata w konkurencji czwórek podwójnych mężczyzn (2005, 2006, 2007, 2009), mistrz Europy (2010). Partnerami Korola w zwycięskich osadach byli: Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński. Wcześniej był brązowym medalistą MŚ w dwójce podwójnej (z M. Kolbowiczem w 1998) oraz wicemistrzem świata (2002) i brązowym medalistą MŚ (2003) w czwórce podwójnej (z A. Bronikowskim, S. Kruszkowskim i M. Kolbowiczem).

Dariusz Michalczewski

Polski i niemiecki pięściarz (obywatel obu państw), były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. junior ciężkiej; mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Ze względu na swój ofensywny styl walki zyskał sobie przydomek Tiger (Tygrys).

Mariusz Fyrstenberg

Polski tenisista, specjalista od gry podwójnej, trzykrotny uczestnik deblowego turnieju Masters dla 8 najlepszych debli na świecie, reprezentant w Pucharze Davisa, olimpijczyk.

Mariusz Czerkawski

Były polski hokeista, reprezentant Polski, olimpijczyk z Albertville 1992.